Image
Top
Navigation
26/04/2017

Element talks już za nami

Konferencja Element Talks, która odbywała się 22-23 kwietnia w Warszawie, już za nami. Świetne prezentacje, ciekawe wykłady i mnóstwo graficznych i biznesowych inspiracji – a do tego wspaniała atmosfera – to wszystko sprawia, że warto było na nią zajrzeć!

Oczywiście, nie zbrakło również stoiska Papierowego Dizajnu. Nie bylibyśmy sobą, gdyby nasze stanowisko nie było zrobione w stu procentach z papieru 😉

Dziękujemy za liczne odwiedziny konferencji i  mamy nadzieję, że udało się nam Was trochę zainspirować i przekonać, że jedynym ograniczeniem w tworzeniu z papieru jest tylko wyobraźnia!

Dla nas była to też okazja, aby wręczyć nagrody zwycięzcom konkursu na projekt kartki urodzinowej. Jury miało trudny orzech do zgryzienia – nie tylko nadesłaliście do nas prawie 700 prac, ale też popisaliście się kreatywnością, świetną kreską i dużym wyczuciem artystycznym! Dlatego z tym większą radością prezentujemy Wam zwycięzców, do których powędrowały nasze nagrody.

projekt: Piotr Depta-Kleśta

1 miejsce – Piotr Depta-Kleśta

 

 

 

 

2 miejsce – Daria Solak

projekt: Daria Solak

 

 

 

 

 

3 miejsce – Dominika Czerniak-Chojnacka

projekt: Dominika Czerniak-Chojnacka

 

 

 

 

 

W głosowaniu przyznaliście również nagrodę publiczności. Jej laureatką została Karolina Radziejewska

projekt: Karolina Radziejewska

 

 

 

 

 

 

 

Element talks to świetne miejsce, żeby spotykać ludzi, których pasją jest dizajn. Cieszymy się, że mogliśmy być tam z Wami!

 

 

 

 

 

Obserwuj nas:
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn
Twitter

Dodaj komentarz

Wysłane przez

Kategorie

Miejsca, Wydarzenia