Image
Top
Navigation
10/05/2017

Wzornik IQ color

Błękitny, chabrowy, a może modry? Jaki jest Wasz ulubiony odcień niebieskiego? Czy potraficie dostrzec różnicę pomiędzy beżowym, kremowym, a porcelanowym? Jeśli fascynują Was różnorodne barwy, uwielbiacie testować połączenia tonów i odcieni, mamy dla Was nowy wzornik IQ color.

Wzornik IQ color

Już biorąc wzornik do ręki wiemy, że nasza wyobraźnia będzie miała ogromne pole do popisu. Poprzez różne ułożenie kart, na okładce tworzy się coraz to inny wzór, przywodzący na myśl złudzenia optyczne. Na 288 stronach znajdziecie zaskakujące ilustracje, pokazujące, jak zestawienia kolorów mogą oszukać nasze zmysły i igrać z percepcją!

Wzornik IQ color

IQ color to 39 odcieni w 4 grupach kolorystycznych: bladej, żywej, neonowej i trend. Papier jest dostępny w kilku rozmiarach i świetnie nadaje się do profesjonalnego druku w takich zastosowaniach jak papeterie, plakaty, zaproszenia, etykiety, opakowania czy ekspozycje.

Wzornik IQ jest dostępny u przedstawicieli handlowych Europapier oraz w salonach firmowych w Bielsku-Białej, Gdańsku i Łodzi.

Na własne oczy przekonajcie się, jak bardzo kolor może zmienić nasz sposób odbioru rzeczywistości. Mamy dla Was małą próbkę – więcej przykładów znajdziecie we wzorniku. Z 39 nowymi odcieniami Wasze możliwości są nieograniczone!

 

Cztery czy trzy elementy?
Ludzki umysł interpretuje dwuwymiarowe rysunki jako trójwymiarowe obiekty.

Czy też widzicie ten iluzoryczny ruch?
Dzięki odpowiedniemu ustawieniu poszczególnych kształtów, z pozoru statyczny obraz wydaje się poruszać.

 

Obserwuj nas:
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn
Twitter

Dodaj komentarz

Wysłane przez

Kategorie

Projekty, Trendy