Image
Top
Navigation

O nas

Nasz blog to najprawdopodobniej najbardziej papierowe miejsce w Internecie. Piszemy dla Was o najlepszych papierach, trendach w sztuce, grafice i ilustracji, a także o najciekawszych realizacjach z Polski i świata. O tym, co nas samych w papierze fascynuje.

 

W naszym zespole zwracamy uwagę na fakturę, gramaturę i kolory. Choć śledzimy cyfrowe trendy i nie uciekamy od wykorzystania najnowszych technik m.in. w projektowaniu czy grafice, bez zapachu papieru po prostu nie wyobrażamy sobie pracy.

Nieskromnie możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zastosowaniu różnych materiałów. Dlatego jeśli macie wątpliwości, jakie papiery najlepiej sprawdzą się w Waszych realizacjach, kontaktujcie się z nami! Chętnie doradzamy, inspirujemy, podpowiadamy. Nie boimy się trudnych projektów – wiemy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu. Prowadzimy też cykl Nasz Papier, Wasze Prace, w którym możecie na bieżąco oglądać niebanalne zastosowania papieru.

Jesteśmy też dystrybutorem papierów i tektur kreatywnych Europapier Polska. Mamy różnorodną ofertę, od papierów ozdobnych, poprzez papiery do zastosowań spożywczych, do kartonów do zastosowań specjalnych, m.in. odpornych na warunki atmosferyczne. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie. Możecie też zobaczyć wirtualną wersję naszego wzornika na naszym kanale na YouTube. Jeśli chcecie zaś wziąć go do ręki, porozmawiać o konkretnych realizacjach i dopytać o szczegóły, zapraszamy do salonów, których listę znajdziecie tutaj.

Chcecie być z nami w kontakcie? Zaglądajcie na nasz profil na Facebooku, gdzie udostępniamy ciekawe teksty, trzymamy rękę na pulsie papierowych wydarzeń i podsuwamy Wam nowości i trendy. A od czasu do czasu mamy dla Was konkursy z wyjątkowymi papierowymi nagrodami! Wolicie oglądać gotowe projekty? Zapraszamy na nasz profil na Instagramie! Tylko tam publikujemy realizacje zaprzyjaźnionych pasjonatów papieru, projektantów, grafików, drukarzy, agencji kreatywnych. Śledźcie nasz hasztag #NaszPapierWaszePrace i #papierowydizajn i oznaczajcie nas w Waszych realizacjach.

W każdej chwili możecie też napisać do nas maila na adres papierowydizajn@europapier.pl

Przesyłajcie nam:

  • projekty przygotowane z użyciem naszych papierów, którymi chcecie pochwalić się na naszym blogu i w kanałach społecznościowych – to łącznie kilkanaście tysięcy papieromaniaków!
  • propozycje tematów, o których chcielibyście przeczytać, Wasze najnowsze realizacje, linki do Waszych stron. Jeśli temat będzie pasował do naszego bloga – skontaktujemy się z Wam osobiście.
  • zaproszenia na swoje wydarzenia związane z papierem, warsztaty, wystawy – postaramy się opisać je na naszym blogu
  • zgłoszenia do kampanii promocyjnych Waszych papierowych produktów – możemy wesprzeć je w promocji!
  • wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Dołączcie do naszego papierowego świata!

Bądźmy w kontakcie.

Zespół Papierowego Dizajnu