Image
Top
Navigation

O nas

Papierowy Dizajn to blog o papierze i wzornictwie. I o naszej fascynacji jednym i drugim.

Na szczęście – nie tylko dla nas – papier to nie tylko biała kartka. Znajdziecie na tym blogu najciekawsze informacje ze świata papieru, najbardziej interesujące projekty i pomysły, a także inspiracje i porady z cyklu „zrób to sam” [ang. DIY].

Będziemy także pisać o polskich wydarzeniach, ściągających z odległych zakątków kraju i świata najlepszych dizajnerów
i producentów. Powiemy o wszystkim, co istotne i ciekawe. O sztuce, nauce i ludziach. O metodach druku i zdobieniu papieru. I o szalonych projektantach. Chcemy Was inspirować i informować.

Świat papierowego dizajnu jest przecież tak fantastyczny, ograniczony jedynie ludzką wyobraźnią!

I choć dumnie wspiera nas Europapier, nie zamierzamy się ograniczać do rozwiązań, które proponuje. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i trendy. Czekamy na Wasze propozycje. Chętnie napiszemy o wszystkim, co ciekawe w świecie papieru. Chcemy, by ten blog stał się miejscem przyjaznym dla projektantów, artystów, ilustratorów – twórców, którzy zechcą się podzielić z nami swoją pracą.

Niech się zatem dzieje!

Agnieszka Cegła

P.S. Zapraszamy też do wizyt u naszego starszego brata w świecie papieru i dizajnu, międzynarodowego bloga Design&Paper.

===

Agnieszka Cegła

Agnieszka Cegła

Papier to jej pierwsza miłość. Zdradziła go na chwil parę dla gastronomii, ale wróciła i nie żałuje. Zodiakalny Strzelec. Uparcie dąży do celu, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Prywatnie zafascynowana włoską kuchnią. Nie znosi przyrządzać sushi, uwielbia owoce morza. Od niedawna zapalony żeglarz. Najchętniej zwiedziłaby cały świat – w pogoni za słońcem i regionalną kuchnią, którą niezwykle ceni i zawsze stara się poznać jej największe sekrety. Jej serce skradła Coco – grzywacz chiński, dla której z radością wraca do domu.