Image
Top
Navigation
04/12/2017

Studenci ASP w Łodzi projektują wizytówki profesorom!

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi mają nie lada możliwość – błysnąć talentem i zaimponować swoim wykładowcom! Jak to zrobić? Należy do 15 stycznia 2018 roku zgłosić swoje prace w konkursie na „Zestaw elementów galanterii papierniczej i biurowej na potrzeby promocji Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi inspirowany twórczością Katarzyny Kobro”.

Czego oczekują organizatorzy konkursu? Przed wszystkim projektów wartościowych artystycznie i dobrze sprawdzających się w promocji uczelni.  Aby wziąć udział w konkursie, trzeba też zajrzeć na seminarium, które wspieramy – już w najbliższy czwartek!

Seminarium odbędzie się w godzinach 12.00 – 14.00 w holu przed biblioteką Centrum Nauki i Sztuki ASP. My zagwarantujemy Wam materiały i wzorniki naszych papierów, aby łatwiej było Wam wykonać to zadanie! Zwycięski projekt ozdobi między innymi papier firmowy uczelni, koperty, teczki i deski konferencyjne, papierowe torby, ołówki i długopisy! A co chyba najfajniejsze – znajdzie się również na wizytówkach pracowników uczelni!

Konsultantem konkursu i jego koordynatorką jest  Izabela Jurczyk – doktorantka Doktoranckich Studiów Środowiskowych. Czekamy na Was już w czwartek i nie możemy się doczekać, jakie projekty zgłosicie do konkursu!

Więcej informacji znajdziecie na stronach uczelni.

 

Obserwuj nas:
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn
Twitter

Dodaj komentarz

Wysłane przez

Kategorie

konkurs, Uczelnie