Będziemy na kwietniowym Element Talks 2016

Największa w Polsce konferencja projektantów, czyli Element Talks, odbędzie się 23 i 24 kwietnia w Praskiej Drukarni w Warszawie. W wydarzeniu, znanym z poprzednich edycji jako Elementarz Projektanta, wezmą udział największe sławy z branży.

Wśród prelegentów znajdą się między innymi duet projektantów z Nowego Jorku – Anton&Irene, Bruno Sellés – współzałożyciel studia Vasava z Barcelony, współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia White Cat i marki modowej UEG – Michał Łojewski czy badaczka trendów w designie, innowacji i biznesie – Zuzanna Skalska. Oprócz ciekawych wykładów będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach.

Konferencja, organizowana przez dwie studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Paulinę Kacprzak i Olgę Rafalską, skierowana jest do projektantów graficznych, wzornictwa, mody, wnętrz, architektów i osób związanych ze środowiskiem projektowym.

Papierowy Dizajn będzie partnerem tego wydarzenia. Nie możemy się już doczekać. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami w Warszawie na Element Talks!

Elements Talk 2016

Podobne posty