Co masz zrobić dziś… No właśnie: Mañana!

Kalendarz “Twarze Mañany” został wydany z okazji 10 urodzin wrocławskiego klubu Mañana. Surowy, prosty, oszczędny w formie. Ten zabieg twórcy eksponuje wyjątkowe wnętrze kalendarza.

Jak powstał? Przez wiele miesięcy właściciele fotografowali stałych bywalców klubu. Seria zdjęć inspirowana była kryminalnymi mugshotami z lat 20. XX wieku. Tak powstał unikalny kalendarz i wystawa, która rozpoczęła się w dniu urodzin klubu i potrwa do wiosny.

Kalendarz “Twarze Manany”

Kalendarz “Twarze Manany”

Twórca kalendarza, Mateusz Gzik z Jelly Studio,  zdecydował się na wykorzystanie papieru SH Recycling 350 gsm, aby podkreślić styl vintage. I naszym zdaniem to był strzał w dziesiątkę.

– Papier ten jest jednym z moich ulubionych. Jest solidny, sztywny, idealnie nadaje się na opakowania, wizytówki czy teczki ofertowe. Testowałem go już wcześniej przed wydaniem kalendarza i doszedłem do wniosku, że przy minimalnym, jednokolorowym druku można uzyskać ciekawe i kreatywne efekty – informuje projektant. – Kalendarz był drukowany offsetem, zdjęcia pokazują jak zachowuje się tego typu druk na papierze SH Recycling – dodaje Gzik.

Kalendarz “Twarze Manany”

Kalendarz “Twarze Manany”

Kalendarz “Twarze Manany”

 

 

Podobne posty