Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Color STYLE to wysokiej jakości kartony barwione w masie. Od dzisiaj, w niezwykłym wzorniku wraz z nowymi, modnymi kolorami! Dlaczego warto pomyśleć o Color STYLE  przy planowaniu wyjątkowej publikacji?
Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Po pierwsze, to naturalnie barwiony karton o przyjemnie gładkiej powierzchni. Taki karton sprawia, że po prostu chce się go dotykać i jak najczęściej brać do ręki. Do wyboru macie aż dwadzieścia różnych kolorów – od jaskrawych, poprzez ciepłe, aż po zimne tony – oraz dwa rodzaje powierzchni:  gładką oraz przypominającą w dotyku skórę. Takie wykończenie sprawia, że Color STYLE świetnie sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach, a wykonane z niego materiały wyglądają luksusowo. Nowe kolory w palecie zostały dobrane zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi i na podstawie opinii klientów, którzy wraz z nami wybierali te najciekawsze.

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!
Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!
Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Dodatkowo, materiał prezentowany jest w nietypowy sposób. Specjalnie dla odbiorców, wśród których jest wielu designerów i osób odpowiadających za kreację, zaprojektowano wzornik w kształcie piramidy, która po otwarciu ukazuje całą paletę barw! Stanowi też świetną ozdobę na biurko, a rozłożona – zaproszenie do dotykania, oglądania i oczywiście próbowania! Na zewnątrz piramidy widać przykłady zastosowania tłoczenia z użyciem folii.

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

W nowym wzorniku znajdziecie wyszukane odcienie, jak na przykład niezwykle eleganckie Jungle Green czy Copper Orange. Z kolei Vibrant Coral czy Cherry Red wręcz domagają się uwagi odbiorcy i mogą być używane wszędzie tam, gdzie chcemy wywołać efekt maksymalnego wyróżnienia. Wprowadziliśmy też kolory nieoczywiste, pełne niuansów, jak Macciato Brown, Pastel Pink czy Pastel Blue, tak, aby nasi odbiorcy mieli większy wybór i mogli tworzyć inspirujące zestawienia. Dodaliśmy też kilka odcieni szarości, takich jak Slate Grey, Light Grey, Cream Grey, które w dzisiejszym, krzykliwym świecie, mają walor uspokajający i wyciszający. W końcu niewiele rzeczy w życiu jest czarno-białych, a to właśnie szarości idealnie nadają się do wydobycia perspektywy i subtelnego postawienia akcentu. Szarości wpisują się w miejski styl życia, a jednocześnie nawiązują do natury, są świetnie odbierane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Poza rozbudowaną paletą kolorów, Color STYLE, ze względu na swoją powierzchnię, świetnie nadaje się do przygotowania okładek, luksusowych opakowań, zaproszeń, wizytówek, kalendarzy i innych. To idealny papier do druku offsetowego, sitodruku, typografii, tłoczenia, sztancowania, grawerowania i cięcia laserowego.

Podobne posty