Dinozaury od TOFU z nagrodą

TOFU Studio zaprojektowało kalendarz z dinozaurami. Charytatywnie, dla warszawskiej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Autorką pracy jest Zuzanna Zamorska.

Kalendarz spodobał się zagranicą i zdobył I miejsce w kategorii PRINT / CALENDAR na 9th International Design Awards, odbywającym się w Los Angeles.

W tegorocznej edycji amerykańskiego konkursu IDA startowało w różnych kategoriach ponad 1000 prac z 52 krajów. Ostatecznie jury nagrodziło najlepszych twórców, kierując się ich kreatywnością, innowacyjnością oraz użytecznością proponowanych rozwiązań. Statuetki IDA Trophy zostaną wręczone wszystkim zwycięzcom na oficjalnym biennale Design Awards Ceremony w Los Angeles w maju przyszłego roku.

Tymczasem już dziś możemy bliżej przyjrzeć się nagrodzonej pracy. Na każdy miesiąc przypada inny dinozaur. Każda z kart wyposażona jest dodatkowo w dedykowany wykrojnik, pozwalający na przesuwanie odpowiednich elementów kalendarza. Projekt został wykonany w ściśle limitowanym nakładzie 500 sztuk. Został doceniony także w Polsce – zdobył już w tym roku dwie inne nagrody w konkursie ZOOM ART 2016 w Katowicach: Grand Prix oraz II nagrodę w kategorii Kalendarz Charytatywny.

A jak Wam się podoba?

dinozaury9 dinozaury12 dinozaury10 dinozaury_2016_07 dinozaury_2016_04 dinozaury_2016_03 dinozaury_2016_02 dinozaury_2016_01

 

Podobne posty