GMUND Urban – papier inspirowany miastem

Cement, kamień, beton – takie materiały kojarzą się nam raczej z miastem, architekturą, wielkimi konstrukcjami. Tymczasem papier, który znajdziecie GMUND Urban dowodzi, że papier może z powodzeniem wyglądać jak surowe materiały budowlane i podobnie jak one służyć do tworzenia zapierających dech w piersiach projektów.

Samo wzięcie wzornika do ręki jest już nie lada przyjemnością. Jego autorzy przygotowali próbki materiałów w sposób, jakiego nie powstydziłyby się nawet najbardziej prestiżowe, luksusowe marki. Bo wzornik można nie tylko oglądać, ale też odkrywać dotykiem, wyczuwając pod palcami chropowatą, nieoczywistą powierzchnię. Każda z trzech linii ma swoją niepowtarzalną fakturę, nawiązującą do materiału, na którym była wzorowana.

I tak Architekt to mikrotłoczenie przywodzące na myśl tkaninę, dodającą ciepła i przytulności wnętrzom. Co innego Cement – tu producenci postawili na nawiązanie do surowej, nierównej powierzchni. W połączeniu z kremową barwą, Cement daje jednak wrażenie ciepłego i przyjemnego w dotyku. Ciekawostką jest fakt, że tu wszystko jest autentyczne –kamień wydobywany w austriackim kamieniołomie, używany do produkcji linii Cement, stanowi materiał konstrukcyjny mostu w Zatoce Sydney. Z kolei Brasilia to już drewno w czystej postaci – podobnie jak to stosowane we wnętrzach emanuje ciepłem, elegancją i naturalnym pięknem. Inspiracją były drewniane ściany pokryte tynkiem – kiedy ten spada, ukazuje się właśnie surowe drewno. To widok często spotykany w Brazylii 🙂 Niezależnie czy uwielbiacie styl klasyczny, nowoczesny czy retro – drewno sprawdzi się w każdej aranżacji.

Kolorystyka wzornika utrzymana jest w czterech modnych, dizajnerskich, a jednocześnie delikatnych tonacjach: Dust, Powder, Grey i Black. Dzięki nim każdy projekt nabierze stylowego charakteru. Niewymuszona elegancja papieru pozwoli się wyróżnić  wśród i nadać niepowtarzalności Waszym projektom.

Teraz Wy musicie zdecydować, czy wolicie widzieć go jako opakowania Waszych produktów, okładki, zaproszenia, a może w jeszcze inny sposób? Dajcie się zainspirować magii GMUND Urban!

Podobne posty