Hot!BBQ Burger Crate, czyli grillowanie po austriacku

Hot!BBQ Burger Crate to projekt Gerline Gruber, który powstał na majowy Hot!BBQ Festival.  Wiedeńska dizajnerka stworzyła pudełko-tacko-skrzyneczkę z kartonu. Skrzyneczka jest lekka, banalnie prosta i szybka w montażu, w dodatku do jej złożenia nie potrzeba kleju. Poza tym w 100% nadaje się do recyklingu.

Skrzyneczka pomieści sporego hamburgera albo inne pyszności z grilla. Wegetariańskie bakłażany, cukinie i inne wynalazki także 🙂 Do tego kubeczek z napojem, a nawet pojemniczki z sosami. Genialne w swej prostocie! Wreszcie można z łatwością opanować wielość elementów, które zwykle funkcjonują na grillach czy piknikach z przyjaciółmi. Łatwo dania serwować, łatwo je przenosić, łatwo uporządkować przestrzeń. A maluchy mają podręczne tacko-stoliczki, więc istnieje większa szansa, że więcej nie usłyszymy „Mamoooooo, kiełbaska mi spadła!” albo „Tatoooo, keczup mi się przewrócił!”.

Kochamy proste rozwiązania! Brawo, Gerline!

Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem

Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem   Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem

Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem

Najciekawsze jest to, że ta skrzyneczka piknikowa jest wielofunkcyjna. Równie dobrze sprawdzi się poza kulinariami. Na przykład jako opakowanie na gadżety reklamowe takie jak t-shirt.

Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem

Świetnie prezentują się w niej także sztućce czy papierowe serwetki. A cukier czy wykałaczki mogą trafić do bocznego otworu na sosy i przestaną w końcu walać się po stole.

Hot!BBQ Burger Crate grillowanie z pomysłem

Podobne posty