Jesteś papierem ColorSTYLE?

Bardzo wielu z Was wzięło już udział w naszym wielkim teście osobowości. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, jakimi papierami są Twoi znajomi, wejdź na nasz profil na Facebooku, gdzie nasi czytelnicy dzielą się wynikami i komentują wyniki testu.
Ty również wciąż możesz zrobić test i dowiedzieć się, jaki papier najlepiej do pasuje do Ciebie 🙂 Zajrzyj na naszą stronę główną i sprawdź!

A my przedstawiamy kolejny papier, który możecie znaleźć w naszym teście. ColorSTYLE to jeden z naszych najbardziej radosnych, barwnych kartonów barwionych w masie. Kolory, które przyciągają wzrok i niezwykły wzornik – oto dlaczego ColorSTYLE zwykle jest w centrum uwagi.

jakim_papierem
A Ty? Jakim papierem jesteś?

 

ColorSTYLE to papier odpowiedni do zastosowań, gdzie kreatywność i pomysł mają największe znaczenie. Spodoba się tym, którzy lubią otaczać się kolorami i nie boją się przełamywania utartych standardów. Polecamy wszystkim, którzy chcą przygotować projekty emanujące pozytywną energią. Dlaczego ColorSTYLE jest najlepszym papierem do projektów kreatywnych?

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Po pierwsze, to naturalnie barwiony karton o lekko chropowatej powierzchni. Taki karton sprawia, że po prostu chce się go dotykać i jak najczęściej brać do ręki. Do wyboru macie aż dwadzieścia różnych kolorów – od jaskrawych, poprzez ciepłe, aż po zimne tony. Takie wykończenie sprawia, że Color STYLE świetnie sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach, a wykonane z niego materiały wyglądają luksusowo. Kolory w palecie zostały dobrane zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi i na podstawie opinii klientów, którzy wraz z nami wybierali te najciekawsze.

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!
Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

W nowym wzorniku znajdziecie wyszukane odcienie, jak na przykład niezwykle eleganckie Jungle Green czy Copper Orange. Z kolei Vibrant Coral czy Cherry Red wręcz domagają się uwagi odbiorcy i mogą być używane wszędzie tam, gdzie chcemy wywołać efekt maksymalnego wyróżnienia. Wprowadziliśmy też kolory nieoczywiste, pełne niuansów, jak Macciato Brown, Pastel Pink czy Pastel Blue, tak, aby nasi odbiorcy mieli większy wybór i mogli tworzyć inspirujące zestawienia.

Color STYLE – zainspiruj się nowymi kolorami!

Poza rozbudowaną paletą kolorów, Color STYLE, ze względu na swoją powierzchnię. świetnie nadaje się do przygotowania okładek, luksusowych opakowań, zaproszeń, wizytówek, kalendarzy i innych. To idealny papier do druku offsetowego, sitodruku, typografii, tłoczenia, sztancowania, grawerowania i cięcia laserowego.

Podobne posty