Jesteś papierem Glamour?

W naszym teście osobowości trafiają się gwiazdy! I nic dziwnego, każdy czasem potrzebuje odrobiny luksusu, błysku i elegancji. A czas sylwestrowych zabaw i karnawału najlepiej łączy się z przepychem i połyskiem. Idealny papier na ten moment to Glamour – elegancki papier z metalicznym wykończeniem.

 

Glamour jest dostępny w sześciu kolorach – trzech złocistych i trzech srebrzystych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jeden z nich – złoty „Blush” – kolor różowego złota. Jest to absolutnie wyjątkowy kolor, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Jest produkowany w limitowanej edycji wyłącznie dla nas, więc znajdziecie go tylko we wzorniku Papierowego Dizajnu!

Jak sama nazwa wskazuje, Glamour w subtelny sposób emanuje stylem i luksusem. Wszystkie kolory emanują przepychem, są jednak przy tym niesamowicie eleganckie. Nasi klienci twierdzą, że przygotowanie projektów z użyciem Glmour jest jak robienie pierwszych po puszystym, skrzącym się śniegu, a czasem jak ekstrawagancka kąpiel w szampanie!

Papiery Glamour

Glamour jest chętnie używany tam, gdzie potrzeba wyjątkowego wykończenia. Często więc pojawia się wszędzie tam, gdzie liczy się efekt wow. Czasem zaś pojawia się w niestandardowych zastosowaniach. Tak było w przypadku opakowań szampanów. Chociaż Glamour nie jest idealnym materiałem do produkcji opakowań z uwagi na to, że jest dwustronnie powlekany, z powodzeniem został zastosowany do laminowania wysublimowanych tub na butelki musującego trunku. Dlatego zawsze podkreślamy, że ograniczeniem w stosowaniu naszych papierów jest jedynie kreatywność – faktura i kolor Glamour są na tyle wyjątkowe, że kiedy produkt trafia na sklepowe półki, lśni tam jak gwiazda wieczoru!

Opakowanie na butelkę szampana
Opakowanie na butelkę szampana

Glamour można również stosować z innymi papierami dla osiągnięcia fantastycznego efektu – dyskretnego podkreślenia detalu. Na małych tubach pierścień wykonano z Glamour Blush. Jego idealna gładkość wpisała się świetnie pomiędzy szorstkie papiery Remake i Crush.

Tuby z detalem Glamour

Kto z Was kocha błysk? Sprawdzajcie w naszym wielkim teście osobowości!

Podobne posty