Jesteś papierem SUMO?

Wciąż trwa wielki test osobowości na naszym fanpejdżu na Facebooku! 

jakim_papierem

Codziennie publikujecie wyniki testu i pasujących do Waszej osobowości papierów. Dziś chcemy Wam przybliżyć kolejny z nich-papier SUMO. Nazywa się tak samo, jak japoński sport narodowy i faktycznie ma w sobie coś z niego – jest solidny i gruby, ale jednocześnie trzyma najwyższą jakość, idealną dla wyróżniających się realizacji. To też papier dla użytkowników, którzy ani myślą o pójściu na kompromis – wymagają świetnego wykonania, wytrzymałości i doskonałego wyglądu – niezależnie od sytuacji.

Sumo to papier, przy którym nie musisz martwić się o widoczne krawędzie – dzięki temu, że jest barwiony w masie, jego kolor równo rozkłada się po całej powierzchni, a więc nawet patrząc z boku na kartkę (np. brzeg wizytówki czy menu) nie dostrzeżesz różnicy w odcieniu. Sumo  jest produkowany przez Favini – to właśnie inżynierowie tej firmy wpadli na pomysł, że w papierze nie muszą ograniczać nas 2 wymiary. Gruba krawędź pozwala na osiągnięcie efektu 3D, a sam karton należy do najgrubszych na rynku. Nie mówimy tu już o mikrometrach, ale  milimetrach – Sumo może mieć od 1 do nawet 3 milimetrów grubości! Według badań, odbiorcy postrzegają taki papier jako lepszy, częściej po niego sięgają. Tak więc grubość nie tylko zaspokaja potrzeby marki, aby mogła być zauważona, ale staje się również ważnym czynnikiem wyboru dla konsumentów. Firma Favini zwróciła szczególną uwagę na fakt, że wrażenie luksusu przenosi się również poprzez dotyk, nie tylko przez wygląd, a łącząc oba elementy, uzyskała doskonały efekt końcowy.

Sumo ma kilka eleganckich barw – biały, czarny, intensywny niebieski, energetyczny czerwony i czekoladowy brązowy oraz dwa odcienie szarości.

Sumo to papier który sprawdzi się w takich zastosowaniach jak okładki, wizytówki, luksusowe materiały wystawiennicze czy opakowania z najwyższej półki. Sprawdźcie, jak stosują go nasi zaprzyjaźnieni graficy i projektanci! Możecie też śledzić nowe realizacje na naszej stronie i na Instagramie pod hasztagiem #NaszPapierWaszePrace

Zaproszenia dla marki Paprocki & Brzozowski, projekt: Arek Vaz, realizacja: Dri Print, papier: Favini Sumo Black
Wizytówki Doing Things, Realizacja: Drukarnia Reprint, Projekt: Doing Things, Papier: SUMO
Wizytówki dla Crete Your Life. Papier: SUMO. Realizacja: Drukarnia Reprint.

Podobne posty