Jesteś papierem YUPO?

Kolejne tygodnie naszego wielkiego testu osobowości dowodzą, że bardzo wielu z Was jest naszym papierem Yupo! Ten papier jest wprost stworzony dla osób, które nie boją się iść pod prąd i czerpać z życia pełnymi garściami. Yupo to najbardziej pomysłowy z naszych papierów. Dlaczego?

Przede wszystkim – Yupo to świetny papier do niestandardowych zastosowań. Sprawdzi się tam, gdzie warunki atmosferyczne nam nie sprzyjają- może być stosowany na zewnątrz, ponieważ jest odporny na wodę i promieniowanie UV. Yupo można stosować na niemal każdej płaskiej powierzchni – nie pozostawia śladów, ponieważ to papier elektrostatyczny. Nie zawiera kleju, więc nie ubrudzi powierzchni. Można go również wielokrotnie naklejać i odklejać! Niezależnie, czy jest to szkło, drewno, aluminium czy PCV, struktura mikroprzyssawek na tylnej stronie pozwala go przyczepić w zasadzie wszędzie. A jeśli to powierzchnia ubrudzi naklejkę, nie ma problemu – tylna strona może być myta i suszona. Co ważne – dla tych, którzy lubią perfekcję w użyciu – na Yupo nie tworzą się nieestetyczne bąble!

Yupo sprawdza się jako papier np. na naklejki

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz tylko jedną kopię, czy też przygotować duży nakład – na Yupo można drukować za pomocą różnych metod druku. Yupo jest też niesamowicie wytrzymały, odporny na rozerwania oraz deszcz czy śnieg. Idealne odwzorowanie kolorów i wysoka odporność na zadrapania to tylko niektóre z jego zalet.  Jednocześnie, ma maksymalnie ostre punkty w druku i pozwala na mistrzowskie odwzorowanie szczegółów – dlatego często jest wykorzystywany do produkcji map.

Naklejki z flagami wydrukowane na Yupo

Yupo sprawdzi się także wszędzie tam, gdzie potrzeba czegoś specjalnego. Powstają z niego m.in. etykiety na bagaż, etykiety na kwiaty, promocyjne tagi, bilety na koncerty, karty członkowskie, mapy drogowe i turystyczne, przewodniki techniczne, gry, książki dla dzieci i kucharskie, a także banery czy plakaty.

Planner na Mundial 2018 przygotowany z papieru Yupo

Yupo jest też produktem ekologicznym – w 100% bezdrzewny, nie zawiera szkodliwych substancji ani ciężkich metali. Pewnie nie wiecie, ale do jego produkcji zużywa się mniej wody, energii i chemii, niż do produkcji niektórych konwencjonalnych papierów!

Czy Yupo pasuje do Twojej osobowości? Jeśli jeszcze nie wiesz, sprawdź w naszym teście! Zaglądajcie również na naszego Facebooka – wciąż można wygrać notesy!

Podobne posty