Kreatywne kalendarze, plannery do zadań specjalnych

Ktoś mógłby zapytać: po co komu papierowy kalendarz w cyfrowych czasach? Przecież nasz smartfon pamięta o urodzinach babci i przypomni, kiedy powinniśmy zadzwonić z życzeniami.  Ale czy w Waszym smartfonie jest miejsce na naklejki, genialne pomysły, które przychodzą w najmniej spodziewanej chwili i ten zasuszony kwiat, który znaleźliście na łące w czasie ostatnich wakacji? No właśnie! Jeśli podobnie jak my potrzebujecie czegoś naprawdę osobistego, sprawdźcie nasz subiektywny wybór terminarzy i plannerów, które mogą znacznie więcej niż przypomnieć o wizycie u fryzjera. Z taką pomocą aż chce się zacząć snuć plany na cały rok!

Uporządkowany

Propozycja dla tych, którzy chcą kompleksowo podejść do planowania. Paperdot pozwoli Wam w prosty sposób podsumować domowy budżet, rozplanować rodzinny czas zaznaczając urlopy i święta, ale też przygotować listy zakupów na oddzielanych karteczkach. Plus za naklejki, dzięki którym nasz planner może stać się również pamiętnikiem!

Źródło: Empik.com

Minimalistyczny

Kalendarz od madama.co pomoże wyznaczyć sobie cele i dążyć do ich realizacji przez cały rok.
W środku znajdziesz też 12 motywacyjnych wkładek, dzięki który łatwiej będzie trzymać się noworocznych postanowień.

Źródło: madama.co

Ekstrawagancki

To wybór dla tych, którzy mają dość szarości w życiu i mocno stawiają na kolor. Kalendarz od Folkstar nie tylko ożywi każde biurko, ale też nie zginie w przepastnej torebce. Łowickie wzory w tym roku trzymają się mocno!

kretywne kalendarze
Żródło: Folkstar

Ślubny

Jeśli właśnie łamiesz sobie głowę, jak zorganizować milion spraw, które sprawią, że ten jedyny dzień będzie wyjątkowy, odetchnij głęboko. Przed Tobą planner ślubny od Europapier – nie tylko o niczym nie zapomnisz, ale też rozsądnie zaplanujesz budżet i unikniesz stresu przygotowań. W 3 kolorach!

Źródło: Europapier

Motywacyjny

Planner projektowany w myśl zasady „to Ty zarządzasz czasem, nie on Tobą”, projekt Nieladaco. Dzięki temu nie tylko błyśniesz na spotkaniu w szklanym wieżowcu, ale też wreszcie zabierzesz się za ten kurs włoskiego, o którym mówisz od trzech lat.

Źródło: Nieladaco

Dla chaotycznych

A jakby tak rzucić to wszystko i jechać w Bieszczady? Terminarz z rysunkami Antka Wajdy do coś dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, czy wolą kalendarz chiński, polski czy może kalendarz przyszłości. W środku porządna dawka humoru!

Źródło: Wydawnictwo Tajne Komplety

Dla szukających zmian

Denerwuje Was to, że każdy miesiąc wygląda tak samo? Jeśli lubicie różnorodność, Pan Kalendarz przypadnie Wam do gustu – pozwala planować „od linijki”, w kratkach…albo na gładkich kartkach! A na dodatek jest piękny – grafika to twórczość absolwentów ASP.

Źródło: Pan Kalendarz

Dla lubiących pomagać

Nasze zestawienie zamyka kalendarz z robotami przygotowanymi dla Fundacji Krwinka. Jeśli więc planując 2017 chcesz zrobić coś dobrego dla innych, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Źródło: TOFU Studio

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podobne posty