Kreatywnych świąt życzy zespół Papierowego Dizajnu!

To sprawdzone – na wiosnę do życia budzi się także nasza kreatywność 🙂 A kiedy wykorzystamy ją lepiej, niż na zbliżające się Święta? Niech w tym roku Wielkanoc będzie nie tylko ciepła i rodzinna, ale też papierowa. Sprawdziliśmy dla Was, co można zrobić z papieru na świąteczny stół i okazuje się, że prawie wszystko! Przejrzyjcie nasze propozycje 🙂

Pisanki

Nie ma sie co oszukiwać – bez pisanek nie ma Wielkanocy. Sposobów na ich ozdabianie jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Brak talentu do malowania nie jest więc żadną wymówką!

Wielbiciele książek mogą na przykład przyozdobić swoje pisanki używając stron swoich ulubionych powieści. Dodatkowo, przy stole możecie zgadywać, z jakiej książki podchodzi cytat na pisance 🙂

Źródłó: Blog inspireco
Źródłó: Blog inspireco

Dla tych, którzy mają naprawdę niewiele czasu, polecamy zaś użycie papieru ozdobnego – błyszczące skrawki na stole będą wyglądać świątecznie i elegancko.

Źródło: Blog Interiormad

Wersja dla wiecznie zabieganych? Potrzebujecie tylko kolorowych bibuł i nitki:

Źródło: Lucia Baballa

Koszyk

Kolejny nieodłączny element świąt. Tradycyjnie wiklinowy i ozdobiony bukszpanem. Jeśli jednak nie macie takiego pod ręką, możecie zrobić go sami, używając sztywniejszego kartonu. Minimalizm i nowoczesność w jednym!

Źródło: Ideas2Live4

Jesteście spóźnieni ze wszystkim? Przygotowanie tego projektu zajmie najwyżej kilka minut. Znajdzie w domu dowolną papierową torbę i wytnijcie górne rogi. Pozostałe fragmenty papieru sklejcie ze sobą. I gotowe!

Źródło: Blog One Good Thing

Dekoracje

Skoro mamy już pisanki i koszyczek, potrzebujemy jeszcze tylko drobiazgów które sprawią, że rodzinne śniadanie stanie się naprawdę wyjątkowe. Może na przykład uda się Wam znaleźć kolorowe tektury i trochę wstążki?

Źródło: Blog Little Miss Celebration
Źródło: Blog Little Miss Celebration

Wersja ze słodkościami – foremki do muffinków i wycięte z papieru kwiaty sprawią, że Wasz stół rozkwitnie!

Źródło: Blog La La Linen

Korzystając z okazji, składamy Wam najbardziej ciepłe, wiosenne i słoneczne życzenia.

Zespół Papierowego Dizajnu

Podobne posty