Nadmuchaj sobie… sofę

„Proszę, proszę. Polski pomysł, a wygląda tak światowo!” – orzekła koleżanka, zerkając w monitor mojego komputera. Ten pomysł, co to wygląda światowo, to meble (!) z polskiego studia Malafor, stworzonego przez Agatę Kulik-Pomorską i Pawła Pomorskiego. Zaskakująco nadęta 😉 seria Recykling to sofa, fotel i stołek. Wszystkie razem i każde z osobna wykonane przede wszystkim z papierowego worka. Tak, worka. W dodatku nadmuchiwanego. Do tego stelaż i gotowe. Jest na czym usiąść.

Meble są zdecydowanie ekologiczne. Wykonane z materiałów, podlegających w 100% recyklingowi. Łatwe w montażu i transporcie. Wystarczy wypuścić powietrze i sofa zajmie tyle miejsca, co nic.

Plus dla kreatywnych i szalonych artystów? Te papierowe meble przyjmą każde dzieło na… siedzisko. Kredki, farby, długopis. Notatki, rysunki, bazgroły. A gdy zabraknie miejsca, można po prostu zmienić pokrowiec na nowy.

Ideał, nie mebel!

 

Kolekcja Recykling by Malafor

Kolekcja Recykling by Malafor Kolekcja Recykling by Malafor Kolekcja Recykling by Malafor Kolekcja Recykling by Malafor Kolekcja Recykling by Malafor

Podobne posty