Nasz Papier, Wasze Prace

Wiemy, że często zaglądając na naszego papierowego bloga, szukacie inspiracji, które możecie zastosować w swojej pracy. Często też pytacie nas, jaki papier będzie najlepszy do konkretnego zastosowania. Mamy dla Was niespodziankę – startujemy z cyklem Nasz Papier, Wasze Prace.
Wizytówki Pink Lobster, wykonanie: Drukarnia Reprint, projekt:Artur Tenczyński. Papier: Favini Burano

Będziemy w nim pokazywać najciekawsze zastosowanie naszych papierów wraz z krótkim opisem, jakiego rodzaju papier został użyty w tej konkretnej realizacji.

Materiały dla 8288 Concept Store. Projekt: Paweł Piech Papier Burano Graphite Grey 250 gram oraz Kreativkarton Shale 270 gram

Wszystkie papierowe realizacje znajdziecie na naszym profilu na Instagramie – szukajcie naszego konta papierowydizajn, a te z nich, które otrzymają najwięcej Waszych serduszek i komentarzy, będziemy również prezentować na naszym blogu. Jeśli macie pytania, które z naszych papierów najlepiej sprawdzą się w Waszych projektach, kontaktujcie się z nami! Doradzimy, podpowiemy, zainspirujemy – dzięki temu będziecie mogli zabłysnąć przed klientem, w pracy i na uczelni! Wierzcie nam, przetestowaliśmy nasze papiery we wszystkich technikach druku, wyginaliśmy je, składaliśmy, zalewaliśmy wodą, a niektóre trzymaliśmy specjalnie na zimnie i wietrze. Wiemy, co zrobić, żeby powstawały zaskakujące realizacje – doradzimy przy kolorze, gramaturze i wszystkim, czego będziecie potrzebować! A już dziś zobaczcie, jak robią to inni na naszym Facebooku i śledźcie hashtag #NaszPapierWaszePrace na Instagramie. Zapraszamy!

Podobne posty