Nowości w ofercie Papierowego Dizajnu!

Prezentujemy Wam nowości, które zagościły lub wkrótce zagoszczą w ofercie Papierowego Dizajnu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nietypowymi nowicjuszami, w których wnętrzu znajdują się… wełna, bawełna, a nawet trawa!

REFIT

O tym zacnym, ekologicznym papierze słynnej już marki Favini pisaliśmy o tutaj, dlatego dzisiaj opowiemy o nim w skrócie. Dostępny jest w dwóch odsłonach – WOOL oraz COTTON, gdzie we wnętrzu pierwszej znajdują się wełniane włókna tekstylne, a w drugiej – bawełniane. Włókna te są produktami ubocznymi tkania, gręplowania i przędzenia i częściowo zastępują włókna drzewne. To pozwala na ograniczenie surowców pierwotnych oraz na promowanie kreatywnego wykorzystania odpadów – zgodnie z filozofią gospodarki o obiegu zamkniętym. Widoczne gołym okiem i wyczuwalne pod palcami włoski dodadzą opakowaniom, wizytówkom, okładkom, plakatom oraz wszelkim innym publikacjom ogromnych walorów estetycznych.

FAVINI REFIT COTTON i WOOL

COLOR STYLE

Znacie COLOR STYLE z takich linii produktowych jak SMOOTH czy LEATHER? Od teraz w ofercie Papierowego Dizajnu znajdziecie także nowy papier pod nazwą Color Style Recycling. Nowa pozycja doda zarówno wizytówkom, kartkom okolicznościowym, jak i opakowaniom czy materiałom promocyjnym wyrazistości i animuszu.

Jednocześnie informujemy, że wprowadzamy zmiany w dotychczasowej ofercie Color STYLE. Poniższe kolory będą dostępnie jedynie do wyczerpania zapasów:

Cream (01), Sand (11), Slate Grey (54), Red Wine (89), Cherry Red (88), Ivy Green (66), oraz Spring Green (68)

Odcienie, które będą nadal dostępne w kolekcji:

White (00), Cream Grey (04), Light Grey (51), Macchiato Brown (35), Mocca Brown (14), Vibrant Coral (79), Copper Orange (73), Pastel Pink (80), Pastel Blue (21), Cool Blue (20), Dark Blue (23), Jungle Green (69) oraz Deep Black (59), w tym trzy kolory w wersji Leather – White (00), Dark Blue (23), Deep Black (59).

Dodatkowo marka znana w naszej ofercie jako Kreativkarton przechodzi pod nową nazwę – Color STYLE Recycling. Papiery i tektury kreatywne dostępne będą w poniższych wersjach:

IQ COLOR

Jeśli znacie i lubicie linie produktów IQ COLOR austriackiego producenta Mondi, mamy dla Was świetną wiadomość – już wkrótce pięć kolorów dostępnych będzie w nowych, wyższych gramaturach – 330 i 400 g/m2, a ponadto znajdziecie je w ofercie Papierowego Dizajnu. Wyższe gramatury oznaczają jeszcze więcej możliwości kreatywnego wykorzystania papierów IQ COLOR. Super!

SH RECYCLING GRASS

Tak, jak w papierach FAVINI REFIT znajdziecie włókna wełny czy bawełny, tak w papierach SH RECYCLING GRASS… suszoną trawę! Nie wkręcamy Was – jesteśmy całkowicie poważni! A nie dość, że papier ten ma fenomenalnie nietypowe wnętrze, to jeszcze jego włókna pochodzą z recyklingu. No a poza tym gotowy jest w sposób wyjątkowy promować Waszą twórczość i kreatywne biznesy – co powiecie na tak niezwykłe wizytówki?

SH RECYCLING GRASS

PUR COTTON

Ostatnimi już nowicjuszami, którzy już wkrótce znajdą się w ofercie Papierowego Dizajnu, są: nowy kolor (elegancki, głęboki brąz) kryjący się pod nazwą PUR COTTON Hero, struktura (tłoczenie filcu) PUR COTON Excès, a także wyższa gramatura (500 g/m2) papieru PUR COTON Smoke.

Papiery PUR COTTON

Czy któryś produkt szczególnie przypadł Wam do gustu? Jeśli tak, chętnie odpowiemy na Wasze pytania i zdradzimy więcej szczegółów dotyczących najnowszych papierów i tektur kreatywnych. Zapraszamy do kontaktu!

 

Autor: Magdalena Kopeć

Podobne posty