Nowy wzornik papierów ozdobnych!

Śmiałe pomysły i unikalne realizacje wymagają świetnej jakości papierów ozdobnych – to przede wszystkim dlatego nie ustajemy w tworzeniu nowych wzorników, które inspirują artystów i dizajnerów na całym świecie.  Przed Wami nowy wzornik w ofercie Papierowego Dizajnu. Co można w nim znaleźć?

Papiery Gmund

O serii Gmund Urban pisaliśmy już wcześniej – piękne wykończenie, tekstura odwzorowująca naturalne materiały, kolory, które można zobaczyć na spacerze przez miasto. Dziś dodajemy do nich Gmund Leather – pierwszy na świecie papier o fakturze naturalnej skóry. Nigdy dotąd nie udało się uzyskać tak perfekcyjnego odwzorowania, przywodzącego na myśl modę haute couture z nutką stylu vintage. Paleta kolorów zawiera – oprócz klasycznych bieli, beży i szarości – odważne barwy jak morska czy ceglany.

Esprit de Nature

To barwione papiery, w stu procentach wytworzone z makulatury i innych recyklingowych materiałów. Gama kolorystyczna powstaje dzięki użyciu naturalnych pigmentów, pochodzących z Francji. Ich nazwy przywodzą letnie, skąpane w słońcu wieczory – Sienna, Ombre, Okra. Ten niepowlekany papier barwiony w ekologiczny sposób pokazuje, że bycie w zgodzie z naturą może być również piękne.

Glamour

Gwiazda naszej papierowej kolekcji – dosłownie – ponieważ jest to najbardziej skrzący się z naszych papierów. Idealny do zastosowań, którym potrzeba błysku i blichtru, metalicznego pazura. W naszej ofercie znajduje się odcień Blush Gold – stworzony na wyłączność dla Europapier. Wszystkie odcienie są wyjątkowo eleganckie i stanowią doskonałe wykończenie tam, gdzie przyda się odrobina luksusu.

Classy Covers

Chociaż mówią, by nie oceniać książki po okładce, pozwolimy sobie mieć na ten temat odmienne zdanie. Classy Covers to papiery od Favini, które idealnie nadają się na przygotowanie okładek, opakowań czy nawet toreb na zakupy. Papier jest bardzo wytrzymały, jest odporny na przecieranie i gniecenie. W naszym wzorniku znajdziecie 2 wersje – wzmacnianą lnem (w 8 kolorach) i bukramem (6 kolorów)

Color STYLE

Nowe kolory i tekstury z tego wzornika znajdziecie również w kolekcji papierów ozdobnych. Dwa rodzaje wykończenia – gładkie i z powierzchnią skóry – oraz kilkanaście barw pozwala tworzyć unikalne realizacje, które po prostu chce się wziąć do ręki. Cała seria do obejrzenia tutaj.

Dodatkowo, we wzorniku pokazujemy rozszerzoną ofertę naszych papierów syntetycznych, idealnych do zastosowań nietypowych. W tej części kolekcji znajdziecie produkty takich marek jak Yupo, Neobond, Pretex, Couturon, Monotex i Tyvek.

Produkty znajdujące się we wzorniku stanowią pełną ofertę Papierowego Dizajnu – 320 stron przepięknych papierów. Wzornik ma 2 części i aż 7 zakładek: smooth, coloured, structured, metallic, transparent, synthetic, local. Dzięki temu nasz wzornik to aktualnie najbardziej kompletne narzędzie dla grafików, agencji i drukarni. Oglądajcie, dotykajcie, zginajcie – dacie się zainspirować!

PS. Pudełko zrobiliśmy z papierów Wibalin, które idealnie sprawdzi się też na okładkach książek. Kolory wpisują się w identyfikację wizualną Papierowego Dizajnu.

Jak je zdobyć? Już niebawem więcej informacji!

Podobne posty