Okładka i opakowanie – tajemnica sukcesu – kolejny darmowy webinar!

Zapowiadaliśmy, że podzielimy się z Wami wiedzą i zdradzimy kilka branżowych ciekawostek. Słowa dotrzymaliśmy i wciąż dotrzymujemy, czego owocem jest najnowszy webinar. Mówimy w nim o roli okładek i opakowań oraz pokazujemy najpiękniejsze projekty, jakie widział świat. Zapraszamy na seans! 

Kolejny darmowy webinar od Papierowego Dizajnu

Całkiem niedawno zapraszaliśmy Was na darmowy webinar pod tytułem ECO w druku i papierzeMamy nadzieję, że udało się Wam go obejrzeć i zaczerpnąć garść praktycznych informacji. Jeśli nie — nic straconego — możecie zrobić to na przykład teraz!

Dzisiaj natomiast chcemy pokazać Wam świeżutki, jeszcze ciepły webinar, który zwie się Okładka i opakowanie — tajemnica sukcesu. Brzmi jak pierwszoligowy thriller? Nie wiem, czy wzbudzi w Was tyle emocji. Mamy jednak nadzieję, że sporo się nauczycie! Tym bardziej że nie obyło się bez gości specjalnych — Anity Wasik — projektantki graficznej i wykładowczyni na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Marcina Dudziaka — właściciela drukarni kreatywnej Marceli, który na swoim koncie ma naprawdę sporo pięknych realizacji!

Zapraszamy Was do oglądania. Śledźcie nas śmiało, subskrybujcie nasz kanał i komentujcie najnowsze webinary!

Autor: Magdalena Kopeć

Podobne posty