Papierowy weekend na Kredytowej

Zapowiadaliśmy to wydarzenia na naszym profilu na Facebooku i sami nie możemy się już doczekać! Już w ten weekend w Muzeum Etnograficznym na Kredytowej spotykamy się w gronie ludzi, którzy kochają zapach druku, szelest przewracanych kartek, uwielbiają lekkość kreski i gatunkowy ciężar porządnego kartonu. To miejsce spotkań dla tych, którzy nie mogą żyć bez pięknych i niepowtarzalnych rzeczy, sami je tworzą albo polują na nie w nieoczywistych miejscach. Oprócz wystawców pięknych papierowych rzeczy, przed Wami również warsztaty i spotkania z ekspertami – nie ukrywamy, że  nie zabraknie tam również Papierowego Dizajnu!  Zachęcamy Was koniecznie do zajrzenia na stoisko Oficyny Peryferie – znajdziecie tam nasze wzorniki i materiały wydrukowane na papierze Papierowego Dizajnu! Dodatkowo, w niedzielę od 16:00 czekają Was warsztaty z Riso – dowiecie się, czemu pokochali je artyści i jak używając go  przygotować własny plakat 🙂 Spotkanie jest całkowicie bezpłatne, a zapisać można się pod tym linkiem.

Koniecznie też zajrzyjcie na inne stoiska, bo tam czekają na Was oryginalne, autorskie wspaniałości. Jak choćby lekkie, nowoczesne i ultra proste dodatki do wnętrz od Dobrze Się Składa. Oprócz papierowych lamp, girland czy przywieszek, w Dobrze się Składa można zamówić też trójwymiarowy obraz, który przełamie klasyczne wnętrze lub podkreśli surowy minimalizm.

Źródło: http://dobrzesiesklada.com/

W swoich realizacjach Dobrze Się Składa miksuje styl skandynawski ze sztuką origami, z kolei kolorowe lampiony bardziej nawiązują do stylu azjatyckich wnętrz, podczas gdy obrazy 3D ściągają nas z powrotem do Europy. Warto odszukać stoisko i zajrzeć, co ciekawego znajdziemy na nim tym razem.

http://dobrzesiesklada.com/idea/

Dla tych zaś, którzy szukają niebanalnych grafik, polecamy stoisko Edyty Draus, gdzie znajdziecie mocną kreskę wspartą ironicznym, często zaskakującym tekstem.

Źródło: http://edytadraus-shop.pl/

Grafiki znajdziecie na torbach i koszulkach – idealnych na prezent dla tych, którzy szukają nietypowych, świeżych pomysłów.

Czekają na Was również piękne notesy, papierowe zabawki, gry i plakaty. A także książki – również z zaprzyjaźnionego z nami wydawnictwa Dwie Siostry.

Źródło: Wydawnictwo Dwie Siostry

A więc do szykujcie się na dwa dni pełne papieru, jaki znacie i uwielbiacie, a także dyskusji, warsztatów i spotkań. Na co Wy najbardziej czekacie? Wrzucajcie swoje typy w komentarze na naszym Facebooku – czekamy na Wasze odkryci i inspiracje. Niech żyje papier! 4! startuje w najbliższą sobotę o 11:00, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podobne posty