Papierowy zawrót głowy

Nazywam się papier. Czekam na Twoje pomysły.

Kompletnie nie zdajemy sobie sprawy, że obcujemy z papierem codziennie. I nie mamy tu na myśli wyłącznie papieru toaletowego czy ręczników kuchennych. Pomyślmy chwilę. Gdzie w naszym życiu jest papier?

We wszystkich sferach życia. Bez papieru nie ma restauracji, hoteli, książek i kolorowych magazynów. Nie ma dziecięcych zabawek i modnych ostatnio gier planszowych. Przydaje się w modzie, jest niezbędnym elementem w kreowaniu wizerunku firm. Świątecznie też jest niezbędny – jak bez niego pakowalibyśmy prezenty i wysyłali kartki pocztowe?

Papier przenosi emocje. Być może kompletnie nic nie czujemy, gdy korzystamy z papieru ksero. Ale płaczemy ze szczęścia, z drżeniem serca otwierając koperty od pierwszej miłości. Z radością informujemy bliskich o ślubie, korzystając z pośrednictwa papierowego zaproszenia. Tworzymy wspomnienia, pamiętniki. Przeżywamy przygody razem z bohaterami książek.

Papier nie dzieli, papier łączy. Zapraszamy do naszego papierowego świata. Właśnie zaczynamy kampanię „Papierowy zawrót głowy”. Bo papier jest wszędzie! I od jego kolorów i rodzajów naprawdę może zakręcić się w głowie 🙂

Podobne posty