NIE USUWAĆ! SZABLON POJEDYNCZEGO PAPIERU W KATALOGU

CRUSH

Papier ekologiczny produkowany przy uzyciu pozostałości z produkcji produktów spożywczych i zastępują one 15% celulozy. Wykorzystane są produkty uboczne z cytrusów, kiwi, kukurydzy, migdałów, oliwek, orzechów laskowych i kawy, wiśni, lawendy i winogrona. Każdy odcień papieru nawiązuje do surowca zastosowanego w produkcji. Każdy kolor jest inny w dotyku – nie sę tak samo gładkie.

Kolor: ALMOND
Zastosowanie: Crush nadaje się do wszelkich zastosowań, w tym do luksusowych opakowań, broszur, przyborników, kart i etykiet. Ale to, co naprawdę wyróżnia Crusha, to dodatkowy wymiar, który oferuje klientom, którzy chcą się wyróżnić. Na przykład, jak cudownie papier wykonany z resztek winogron można wykorzystać do produkcji etykiet na wino.
Wskazówki techniczne: Druk wymaga: farb szybkoschnących, zalecane sa miękkie gumy i częste mycie gum oraz może lekko pylić. Metody druku: offset, sito, druk cyfrowy. Uszlachetnienia: druk, tłoczenie, wykrawanie, sztancowanie, bigowanie, laminowanie i lakierowanie UV jest możliwe.
Certyfikaty: FSC, Recycling
Dostępne gramatury: 120, 250, 350 g/m2

Sprawdź inne papiery