Pergraphica Infinite Black – najwyższej jakości, czarny papier dla perfekcjonistów

Popyt na dobra luksusowe takie jak: eleganckie zegarki, biżuterię czy galanterię skórzaną, nikogo nie powinien zaskakiwać. Chcemy mieć coraz więcej wartościowych rzeczy, które świadczą o naszym guście, charakterze i osobowości. Nie inaczej jest w przypadku designu, na który w pierwszej kolejności zwracamy uwagę. I to często właśnie świetnie zaprojektowane opakowanie skutecznie wpływa na ich sprzedaż.

Projekt graficzny nie jest jednak jedyną rzeczą, która sprawia, że decydujemy się na zakup. Istotne czynniki to również: precyzja wykonania produktu, jego użyteczność w wielu dziedzinach, finalny sposób prezentacji. Właśnie na takie potrzeby powstała Pergraphica Infinite Black – gładki w dotyku, elegancki czarny papier premium. Dedykowany tym, którzy w jakości druku nie uznają kompromisów. Specjalnie dostosowany do kreatywnych projektów, w których liczy się precyzyjna dbałość o nawet najmniejszy detal. To materiał dla wymagających. Papier dla perfekcjonistów.

Gładkość Pergraphica Infinite Black ułatwia drukarniom osiągnięcie najwyższej jakości druku offsetowego, sitodruku czy tak trudnego na podłożach niepowlekanych lakieru wybiórczego. Charakteryzuje się niskim poziomem pylenia.

Jak wykorzystać Pergraphica Infinite Black?

Zastanawiasz się nad produkcją papierowych toreb dla swoich klientów na pięknym i idealnie gładkim papierze? Zależy Ci na tym, aby były wytrzymałe i świetnie odwzorowywały każdy detal Twojego logo? Pergraphica Infinite Black to produkt, który spełni te potrzeby. Ze względu na szczególne właściwości surowca, torba będzie piękna, elegancka, a do tego bardzo wytrzymała.

 

Zastanawiasz się jak gustownie wręczyć firmowy gadżet reklamowy? Za pomocą eleganckiego papieru Pergraphica Infinite Black stworzysz niepowtarzalne, personalizowane opakowanie, które będzie gładkie i przyjemne w dotyku.

Przygotowujesz materiały reklamowe i zależy Ci w największym stopniu na wrażeniu emocjonalnym i wizerunkowym dzięki świetnie przygotowanej identyfikacji wizualnej? Z Pergraphica Infinite Black materiały będą wyglądały elegancko i z klasą.

Ten wyjątkowy papier premium pozwoli Ci przygotować niezwykłe materiały graficzne, a ich przeglądanie, dzięki gładkości papieru, będzie bardzo przyjemnym doświadczeniem dla Twoich klientów. Niezastąpiony papier premium do produkcji teczek, zaproszeń, toreb na zakupy i wszelkich innych materiałów reklamowych.

Szukasz odpowiedniego papieru premium, który ma certyfikat bezpośredniego kontaktu z żywnością i takiego, który będzie odpowiedni do stworzenia opakowania produktu spożywczego? Pergraphica Infinite Black to wszystko ma! Ponadto zachowuje doskonałe właściwości ze względu na obniżony transfer koloru. Posiada certyfikat umożliwiający bezpośredni kontakt materiału z produktami spożywczymi (Reg(EC) 1935/2004).

Dodatkowo, nie pozostawia plam na białych ubraniach i innych materiałach opakowaniowych. Pergraphica Infinite Black jest dostępna w bardzo szerokiej gamie gramatur: od 120 do 350 g, co pozwala na naprawdę nieograniczone, kreatywne projekty.

Wierzymy, że detale tworzą perfekcję. Wybór Pergraphica Infinite Black to nie tylko detal – ten papier robi różnicę.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami ds. Druku i Papieru.

Tekst: Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk

Podobne posty