Pod ziemią czy pod wodą?

Zaczęło się od powierzchni. Bo najpierw były Mapy: 51 ogromnych map, 42 kraje, 6 kontynentów. Mnóstwo przepięknych ilustracji Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Niezliczone ciekawostki, fakty, szczegóły. Mapy wciągały dzieci i dorosłych, na całym świecie. Do sukcesu wydawnictwa na pewno przyczynił się fakt, że było pięknie wydane, na wysokiej jakości, odpowiednio do tego celu dobranym papierze Munken Polar Rough 150 gsm.

Tym bardziej cieszy fakt, że Wydawnictwo Dwie Siostry postanowiło pójść o krok dalej i… zejść pod ziemię oraz zanurzyć się w falach mórz i oceanów. W księgarniach właśnie pojawiła się kolejna niesamowita książka: Pod ziemią, pod wodą. Ilustracje stworzył ten sam fantastyczny duet. Twórcy zdecydowali się na ten sam, przyjemny w dotyku papier Munken Polar Rough 150 gsm. Efekty są po prostu świetne!

Pod ziemią, pod wodą - Wydawnictwo Dwie Siostry

„Pod ziemią, pod wodą” to książka wyjątkowa także dlatego, że jest dwustronna. Z jednej strony możemy zejść pod ziemię. Zajrzeć do najgłębszej kopalni, odnaleźć kości dinozaurów czy zbadać korzenie drzew. Z drugiej – schodzimy pod wodę. Zanurzamy się w morskie głębiny i poznajemy mieszkańców rafy koralowej, odkrywamy wraki okrętów czy zaglądamy do podmorskiej studni.

Ciekawi, co jest w środku? W samym środku książki? Naprawdę warto się w książkę zaopatrzyć. Za kilka dni Dzień Dziecka – pretekst idealny 🙂

Pod ziemią, pod wodą - Wydawnictwo Dwie Siostry

Pod ziemią, pod wodą - Wydawnictwo Dwie Siostry

Pod ziemią, pod wodą - Wydawnictwo Dwie Siostry

 

 

Podobne posty