Polish Graphic Design Awards 2019

Staramy się Was informować o ciekawych wydarzeniach ze świata dizajnu. Do jednego z nich można zaliczyć PGDTalks, a także odbywający się w ramach wydarzenia PGDAwards – konkurs dla branży kreatywnej. Jego trzecia edycja odbędzie się już wkrótce. 

O Polish Graphic Design Awards

Przegląd PGDAwards to największy w Polsce branżowy konkurs rokrocznie prezentujący realizacje ze wszystkich istniejących dziedzin grafiki użytkowej.

PGDAwards to 16 kategorii i 42 podkategorii konkursowych pozwalających obiektywnie ocenić wszystkie dziedziny designu wizualnego.

PGDAwards to konkurs na najlepsze identyfikacje wizualne, plakaty, kroje pism, ilustracje, wydawnictwa, magazyny i gazety, infografiki, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media oraz projektowanie eksperymentalne i studenckie.

PGDAwards to 14 komisji konkursowych składający się 42 jurorów i jurorek – specjalistów w swoich dziedzinach projektowychw których gronie znajdują się m.in.: Ryszard Bienert, Artur Frankowski, Gosia Herba, Magda Heliasz, Krzysztof Iwański, Ola Jasionowska, Paweł Jońca, Bartosz Kosowski, Magdalena Mamajek-Mich, Vadim Makarenko, Hanna Piotrowska oraz przedstawiciele studiów 247Studio, Dragon Rouge, Kijek / Adamski, Pigeon, Order Group, Netguru, Motyw Studio, UVMW, The Codeine, Zespół wespół i wiele innych.

PGDAwards to bilety i zniżki na festiwale i konferencje w Polsce i za granicą takie jak Eastern Design Conference, Forward Festival, Graphic Days Torino Festival, Weltforma Festival i wiele innych. PGDAwards to także narody ufundowanych m. in. przez firmy Arctic Paper, Codes Lab, Karakter, PanTuNieStał i Threedotstype i wiele innych.

Zakończeniem PGDAwards będzie uroczyste wręczenie nagród w ramach konferencji PGDTalks w Warszawie w dniach 6-7 czerwca 2020 roku.

Zgłoszenia i cena uczestnictwa zależne są od terminu nadsyłania prac konkursowych. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2020 roku. Do 3 lutego 2019 roku można zgłaszać prace w cenie 25 złotych. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2020.

Więcej informacji znajdziecie na:

www.polishgraphicdesign.com

Materiały promocyjne pochodzą od Polish Graphic Design

Podobne posty