Pomysły na walentynkowe prezenty

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy? Sprawdź listę naszych inspiracji i wybierz coś unikatowego dla swojej drugiej połówki! Niech walentynki upłyną Wam w miłej atmosferze

1.Tablica na wspólne wspomnienia

Macie dużo wspólnych wspomnień, które chcecie umieścić w widocznym miejscu? Specjalna tablica to bardzo praktyczny przedmiot, dzięki któremu już nic Wam nie umknie! To również pomocny gadżet, jeśli Twój partner nie pamięta o ważnych datach z waszego związku. Zróbcie ją sami lub… skorzystajcie z pomocy osób na etsy.com, które mogą zaprojektować dla Was taka tablicę. Plik graficzny, który otrzymacie wystarczy wydrukować, najlepiej na papierze ozdobnym 🙂 i podarować ukochanej osobie.

Źródło: MartinelToons, etsy.com

2.Zindywidualizowana kartka walentynkowa

Kobiety uwielbiają romantycznych mężczyzn, dlatego warto pokusić się o napisanie kilku słów w kartce walentynkowej lub przygotować specjalny list. Na portalu pinterest.com znajdziecie mnóstwo inspiracji, jak zrobić samodzielnie wyjątkową kartkę walentynkową.

Źródło: Pinterest

3.Notesy i plannery 

Jeśli Twoja kobieta uwielbia pięknie zaprojektowane kalendarze lub notesy to warto pokusić się o zakup tak praktycznego i wyjątkowego prezentu. Mamy początek roku, więc kalendarz na cały rok to bardzo dobry pomysł z okazji walentynek, który pomoże jej zaplanować najważniejsze spotkania, wydarzenia i bardziej się zorganizować. Polecamy nasz kalendarz skandynawski w kolorze fioletowym, ale równie dobrze możesz skorzystać z wielu innych, dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Kalendarz skandynawski dostępny w Empiku

4.Ozdobne świeczki z etykietą

Ciekawym rozwiązaniem są też ozdobne świeczki z liścikiem miłosnym lub kilkoma miłymi słowami, które na pewno podgrzeją atmosferę w waszym związku, posłużą na długo i pomogą stworzyć romantyczny nastrój.

Źródło: ruthlessheroines, etsy.com

5.Kwiaty w pudełku

Kwiaty są zawsze na czasie! Kobiety je uwielbiają. Jeżeli do tego będą zapakowane w piękne, papierowe pudełko to będą prezentować się jeszcze lepiej.

Kwiaty w pudełku można zamówić m.in. w firmie Flower Store – flowerstore.pl

Kwiaty w pudełku, flowerstore.pl