Przedstawiamy wzornik Papierowego Dizajnu, jakiego jeszcze nie było!

Bogactwo kolorów i faktur papierów tworzonych w trosce o środowisko, piętnaście marek, którym nieobojętny jest los natury i… dzikie zwierzęta. Wszystko to znajdziecie w naszym najnowszym wzorniku papierów ECO, którego nadejście z dumą zapowiadamy! 

 

Co łączy papier i wilka?

I w ogóle co wspólnego ma nasz wzornik papierów ECO z gatunkami zagrożonymi wyginięciem? Dużo, bardzo dużo! Na przykład to, że piętnaście marek, które wkrótce przedstawimy, robią wszystko, by mieć jeszcze mniejszy wpływ na środowisko, niż dotychczas. Wykorzystują ponownie, zużywają coraz mniej wody i energii, edukują ekologicznie siebie i innych. To w dużej mierze od nich zależy los zwierząt żyjących w lasach, ale nie tylko. Wpływ mają także nasze codzienne decyzje. A jeśli będziemy podejmować je z głową, na przykład wybierać papiery powstałe w duchu eko, świat będzie lepszy i piękniejszy! Dlatego też na kartach naszego wzornika umieściliśmy podobieństwa zwierząt zagrożonych wyginięciem. Abyście podczas wyboru papierów do swoich projektów, wybierali mądrze!

Co znajdziecie w najnowszym wzorniku Papierowego Dizajnu?

Trochę informacji zdradziliśmy powyżej – będzie to 15 marek produkujących papiery i tektury kreatywne. Produkty te w dużej mierze pochodzą z recyklingu, a ponadto opatrzone zostały certyfikatami ekologicznymi, które, aby uzyskać, należy spełnić szereg restrykcyjnych wymogów. Uchylimy rąbka tajemnicy, że wśród papierów nie zabraknie Waszego ulubionego CRUSHa czy REMAKE’a. Nie zabraknie też bogactwa kolorów i faktur – w końcu dumą środowiska naturalnego jest różnorodność! Dajemy słowo, że Wasze ekologiczne decyzje przełożą się nie tylko na bezpieczeństwo środowiska, ale i na wyjątkowość Waszych projektów! 

Za projekt wzornika odpowiedzialne jest Studio Design, a za wydruk Enaf. Dobra robota, prawda?
Wzornik można zakupić w sklepie internetowym Noteka oraz salonie Noteki w Łodzi. Edycja limitowana.

Autor: Magdalena Kopeć

Podobne posty