Przedstawiamy wzornik PD – zakładka Local

Produkty z zakładki Local to prawdziwe VIP-y, z tym że nie Person a Papers 😉 Dlaczego? Bo dostępne są tylko w ofercie Europapier Polska! Gotowi na spotkanie z Bardzo Ważnymi Papierami?

Zakładka Local

Należy do pantonierki numer dwa wzornika PD i leży w sąsiedztwie z zakładkami Transparent oraz Metallic. Papiery znajdujące się w jej wnętrzu są wyjątkowe, bo dostępne tylko w ofercie Europapier Polska. Co jeszcze je wyróżnia? 

Papiery z zakładki Local:

  • Tube – niesamowicie jedwabiste i jednocześnie matowe jedno lub dwustronne papiery i kartony, odporne na zostawianie śladów palców 
  • Remake Carapace – papiery z niepowtarzalnym tłoczeniem, w zależności od koloru – imitującym beton, kamień wulkaniczny, śródziemnomorski wapień oraz drewno wyłowione z głębin oceanu 
  • Elfenbens – niepowlekane satynowe kartony o charakterystycznej tłoczonej powierzchni stanowią klasykę wśród papierów
  • Burano – papiery niepowlekane barwione w masie o wysokiej nieprzezroczystości, występujące nawet w gramaturze 700 g/m2.

Każdy z nich dostosowany jest do najrozmaitszych metod druku oraz uszlachetnień. Ponadto posiada certyfikat FSC, dzięki czemu stworzenie przykuwającej oko identyfikacji firmy, w dodatku odpowiedzialnej ekologicznie, jest na wyciągnięcie ręki.

Wzornik PD 

Do przedstawienia zostało nam jeszcze całkiem sporo papierów z zakładek Structured, Transparent oraz Synthetic. Choć mamy cichą nadzieję, że zamiast oglądać nasze produkcje filmowe, zapoznacie się z nimi osobiście, trzymając w ręce najnowszy wzornik PD.

Jak to zrobić? Przypominamy:

  • zamówić wzornik na stronie Noteka
  • skontaktować się z naszymi Doradcami ds. Papieru i Druku

Jeśli nadal wahacie się, czy wziąć w objęcia wzornik PD, może przekonają Was kolejne wpisy. Śledźcie nas tu lub tu!

 

Autor: Magdalena Granatowska

Podobne posty