Przedstawiamy wzornik PD – zakładka Transparent

Co jeszcze mają do zaoferowania papiery z zakładki Transparent, czym nie mogły pochwalić się dotychczas przedstawione produkty? Przezroczystość! Ponadto ich przejrzyste oblicza sprawdzą się w najmniej oczekiwanych rolach. Sprawdźcie jakich!   

Zakładka Transparent

Papier to zwykła biała kartka? Mamy nadzieję, że wiecie, że nie! Dotychczas, prezentując nasz najnowszy wzornik PD, pokazaliśmy między innymi papiery metalizowane upodabniające się do luster, papiery syntetyczne przylegające do powierzchni jak naklejki (ale bez kleju!), a także te o niesamowitych strukturach imitujące naturalne usłojenie drewna czy cement. Papiery z zakładki Transparent są równie wyjątkowe. Ich sekretem jest przezroczystość! 

Poznajcie bliżej papiery z zakładki Transparent: 

  • Enduro Ice – przezroczysta kalka syntetyczna z delikatną strukturą drobnych prążków. Jest laminowana, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na rozdarcia. 
  • Glama Basic – bezbarwna kalka kreślarska, zamiennie zwana papierem transparentnym 😉
  • Cromático – barwione papiery transparentne dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
  • Pergamyn ECHO – cienkie papiery z dwiema powierzchniami – pajączka i płótna oraz gładkie w kolorze brązowym i czarnym. 

Zastanawiacie się, jak można wykorzystać tak nietypowe papiery? Doskonale sprawdzą się jako metki, zawieszki, obwoluty, przekładki albumów fotograficznych, a dzięki temu, że niektóre z nich mają certyfikat Isega, z powodzeniem staną się folijkami do czekoladek! My nie potrzebujemy więcej argumentów 😉

Wzornik PD

Nasz najnowszy wzornik PD pełen jest papierowych perełek, a powyższe produkty to tylko kropla w morzu! Proponujemy zapoznać się z nimi wszystkimi czytając blog, lub jeszcze lepiej, robiąc zakupy na stronie Noteka. Możecie także skontaktować się z naszymi Doradcami ds. Papieru i Druku, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Autor: Magdalena Granatowska

Podobne posty