Rozstrzygnięcie Konkursu. Kalendarz Bajki 2015 rozdany.

Uwaga, uwaga! Nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego zeszłotygodniowego Konkursu 🙂

Otrzymaliśmy całe mnóstwo odpowiedzi na pytanie konkursowe: Jaką bajkę chciał(a)byś zobaczyć w kalendarzu i dlaczego?” Na szczęście okazaliśmy się przewidujący i serwer pocztowy wytrzymał obciążenie 🙂

Jury postanowiło główną nagrodę przyznać ***fanfary*** Daszy Nastawnikowej. Zatem Kalendarz Bajki 2015 od TOFU Studio trafi do Daszy.

Co takiego napisała do nas Dasza, która – jak się pochwaliła w mailu – dopiero zaczyna uczyć się języka polskiego?

„I would like to offer The Frog Princess – Żaba Księżniczka – because it’s the most interesting transformation in the World. and Zaba can be a nice Princess. Tha tale about no matter you look like – matters what you have inside. whatever ur skin is coloured. 🙂 moreover – this tale is one more reason to start like frogs. At least, stop to think about them as something unpleasant.”

Tłumacząc słowa Daszy: „Chciałabym zaproponować Księżniczkę Żabę, ponieważ jest to najbardziej interesująca przemiana świata. Nawet żaba może stać się księżniczką. Jest to baśń o tym, że nie jest istotne, jak wyglądasz, ale to, co masz w środku. Bez względu na to, jaki jest kolor twojej skóry 🙂 Co więcej – ta bajka to jeden powód więcej, aby polubić żaby. I w końcu przestać myśleć o nich jak o czymś nieprzyjemnym.”

===
Obiecaliśmy też Wam zestawy gadżetów. Miały być trzy, a będzie jeden. Jedyną osobą, która miała ochotę coś narysować (albo stworzyć z papieru) była Dasza Nastawnikowa. Oto jej Księżniczka Żaba:

Księżniczka Żaba Daszy Nastawnikowej

Daszy serdecznie gratulujemy!!! A innych Czytelników prosimy o rozgrzewanie ołówków i nożyczek, bo wkrótce kolejny konkurs 🙂

 

Podobne posty