Zaplanuj ten najpiękniejszy dzień

Zaręczyny to cudowny moment – mnóstwo emocji i ekscytacji, a także planów, jak będzie wyglądać Wasz wymarzony ślub. To czas, kiedy możecie zrealizować wszystkie swoje marzenia, niezależnie, czy wolicie skromną uroczystość dla najbliższych, czy wielkie przyjęcie, o którym znajomi będą mówili latami. Czasami jednak przychodzi myśl – jak ja to wszystko zorganizuję? Bez obaw, jest na to łatwe rozwiązanie!

Niezależnie, czy planujecie ten wyjątkowy dzień sami czy z pomocą wedding plannerki, organizacja tego wydarzenia to nie lada wyzwanie, dlatego warto mieć pod ręką plan działań i zakupów, dzięki któremu nie zapomnicie o żadnym istotnym szczególe. Planner Perfekcyjna Panna Młoda poprowadzi Was krok po kroku, tak, aby w dniu ślubu wszystko było zapięte na ostatni guzik.

W Plannerze znajdziecie szczegółowy plan przygotowań oraz czas, kiedy warto je zacząć. Na przykład czy wiedzieliście, że datę ślubu najlepiej wyznaczyć już 18 miesięcy wcześniej? Aż tyle czasu może zająć Wam znalezienie właściwego miejsca, zaplanowanie budżetu i zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów (ich pełna lista również znajduje się w plannerze).

Dzięki rozpisaniu poszczególnych zadań na miesiące i tygodnie przed imprezą, nie tylko unikniecie stresu i pośpiechu, ale też będziecie mieć możliwość kontroli wydatków. Jeśli zaś będzie musieli je ograniczyć – w plannerze znajdziecie podpowiedzi, na czym można sprytnie zaoszczędzić.

W terminarzu możecie zbierać również inspiracje zebrane od znajomych, ważne kontakty, które muszą być pod ręką na wypadek, gdyby wciągnął Was wir przygotowań i część obowiązków chcielibyście przekazać innym osobom, na przykład świadkom lub rodzicom.

W każdej sekcji znajduje się też dużo miejsca na notatki, rysunki czy dodatkowe zapiski – wykorzystajcie je do stworzenia swojego idealnego planu! Znajdziecie w nim też papierową kieszonkę na wizytówki i luźne kartki – teraz nic już się nie zawieruszy. A co najważniejsze – planner jest niewielki (17×24 cm), a przez to bardzo poręczny i lekki, nie będzie więc przeszkadzał w torebce.

Europapier Planner Ślubny

Zachęcamy do wykorzystania każdej strony 🙂 A kiedy już powiecie sobie „tak!”, planner będzie wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Planner, który opisujemy powyżej, można znaleźć w sieci salonów Empik, w 3 kolorach: soczystym malinowym, eleganckim pistacjowym i stonowanym szarym.

Zapisz

Zapisz

Podobne posty