Święta na poczcie w Holandii

Przyznajcie się, kiedy ostatnio byliście na poczcie, aby wysłać kartki świąteczne? A kiedy osobiście przyklejaliście znaczki?

Holendrzy mają nowy powód, by odwiedzić pocztę. Nowe, świąteczne znaczki pocztowe zaprojektowane na zlecenie PostNL przez holenderskiego dizajnera Torda Boontje. Ciekawe jak można oddać uroczystą atmosferę świąt Bożego Narodzenia, odchodząc od tradycyjnych skojarzeń. Na tych znaczkach jest bliskość, miłość, tęsknota, potrzeba ciepła, samotność i poczucie pustki. Jest smutek i radość. Jest tajemnica tych pięknych dni.

Nie ma za to stajenki i zdobnej choinki, owieczek i pastuszków. Nie ma też żłóbka i Maryi. Jest za to więcej prostoty i prawdziwych emocji.

To co, na pocztę? Jeszcze zdążycie pomyśleć o ważnych dla Was osobach i wysłać życzenia w tradycyjnej, papierowej formie.

Świąteczne znaczki pocztowe w HolandiiŚwiąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii Świąteczne znaczki pocztowe w Holandii

Podobne posty