Tektury kreatywne – uwolnij wyobraźnię!

Tym razem coś dla pasjonatów. Dla tych, którzy wciąż szukają inspiracji i nie boją się nawet najtrudniejszych projektów. Dla artystów i twórców, dla których papier to coś więcej, niż biała kartka.


Właśnie z myślą o Was powstał Wzornik Tektur Kreatywnych – stworzony przez profesjonalistów tak jak Wy nie wyobrażających sobie życia bez papieru, tektury czy kartonu. We Wzorniku znajdziecie próbki najlepszych, niestandardowych tektur, których możecie użyć do przygotowania swoich prac.

Tektury można stosować na przykład do przygotowania luksusowych opakowań, oprawy obrazów i tworzenia tablic ekspozycyjnych. Są wśród nich kartony bardzo wytrzymałe na warunki atmosferyczne, więc sprawdzą się również w zastosowaniach na zewnątrz. Niestandardowe tektury chłonące płyny pozwolą własnoręcznie przygotować odświeżacze powietrza w dowolnym kształcie. Z kolei seria Foodline jest odporna na wilgoć, dlatego idealnie nadaje się  jako opakowanie do żywności czy podstawka pod wyroby cukiernicze.

Z tektury powstały już między innymi zabawki, kubki, a nawet…dinozaury. Czekamy na kolejne ciekawe projekty, a po inspirację zapraszamy na nasz blog!

Podobne posty