Torebki jak ze złota

Nie wierzcie, że jak worki, to tylko na cement, ziemniaki czy ewentualnie mąkę. I że zero w nich delikatności, finezji i artyzmu. Spójrzcie na nie z zupełnie innej strony. Na przedmioty, które mogą zdobić mieszkanie. Nie tylko kuchnię! W takim worku włoskiej marki Essent’ial mogą sobie mieszkać kwiaty, te doniczkowe (zamiast zwykłych plastikowych osłonek taki worek?!). Zabawki, książki, skarpetki. Drobiazgi, także kuchenne. A może kosmetyki i perfumy?

Worki są wykonane z różnych materiałów. Od niezmywalnego papieru po jak najbardziej zmywalne włókna celulozowe. Mogą być także odporne na olej. Łatwe w obsłudze. Gdy pełne, wyjątkowo pojemne, trwałe i mocne. Gdy puste, łatwe do złożenia, nie zajmują wiele miejsca. A poza tym można je zwijać i rozwijać, prezentując bogate, czasem złote lub srebrne wnętrze.

worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial worek z papieru Essent'ial

Podobne posty