Wolność zaczyna się W DOMU – najnowsza publikacja firmy VOX

Wzrost wartości sprzedaży o 8 proc. do 50 mld zł i zepchnięcie Włoch z pozycji trzeciego producenta mebli na świecie. Takie cele na ten rok stawia przed sobą polska branża meblarska – czytamy na Money.pl. My do celów, tych niedawno zrealizowanych przez firmę VOX, dodalibyśmy: ustanowienie zupełnie nowej estetyki… materiałów drukowanych. Zresztą zobaczcie sami, jak rewolucje marki VOX wyglądają w praktyce!

Książka W DOMU

Wiele par rąk potrzebnych było do stworzenia książki W DOMU – autorstwo projektu przypisuje się: Bękarty Studio, produkcję: MAGS, papier: nam, z czego jesteśmy niezmiernie dumni, a całość: VOX. Ale o szczegółach wykonania tej ciekawej publikacji zaraz. Teraz natomiast o zawartości, która jest równie piękna, co okładka, a raczej okładki, bo jest ich aż 6. 

Pomylenie książki W DOMU z katalogiem meblowym byłoby krzywdzącym uproszczeniem, ponieważ to niezwykle designerska publikacja, jak czytamy na stronie VOX, o tym, jak dziś żyjemy i jak chcemy żyć. A filozofia estetycznego życia, które nie do końca równoznaczne jest z podążaniem za trendami, podana została w wartościowych opowieściach, w niezwykłych i inspirujących reportażach zaproszonych gości – między innymi reportera i fotografa Filipa Springera czy psycholog Magdaleny Sękowskiej, a także przekazana za pomocą zdjęć. Fotografie z kolei przedstawiają oryginalne projekty mieszkań bohaterów książki W DOMU, co dla amatorów, jak i profesjonalistów wnętrzarstwa, może być nieocenionym natchnieniem. 

Grzechem byłoby nie wspomnieć także o wyjątkowym zapleczu W DOMU, czyli o technicznych atutach publikacji, do której dodaliśmy swoje pięć groszy. Spójrzcie. 

Źródło: www.vox.pl

6 odsłon domu według VOX

W DOMU to przede wszystkim aż 6 wersji oprawy wykonanej na obwolucie z odkrytym grzbietem na papierze Munken Pure 170g zewnątrz i 400g wewnątrz, co z kolei dało możliwość bardzo głębokiego i niezwykle dokładnego embossingu. A dlaczego jest aż 6 odsłon okładki, pomimo jednakowej zawartości? Aby każdy mógł wybrać oprawę trafiającą w jego gust i zgodną z wyznawaną filozofią życia. 

Książka W DOMU VOX
Źródło: www.vox.pl

Wejdźmy do środka W DOMU – tam zastaniemy prawdziwą różnorodność  papierów – zdjęcia znalazły się na niepowlekanym Munken Pure 120g, co oddało ich naturalność i estetykę, felietony zajęły miejsce na Crush Grape 90g, a na papierze powlekanym zagościła część „katalogowa” z perforacją pozwalającą łatwo oddzielić wybrany mebel.   

W DOMU VOX
Źródło: www.vox.pl
W DOMU VOX
Źródło własne
W DOMU VOX
Źródło własne

Wyjątkowość W DOMU

Zapach papieru, wyczuwalna pod palcami tekstura Munken Pure, zastosowane metody drukarskie, a jednocześnie estetyka zdjęć oraz wartościowe felietony i historie składają się na sukces publikacji firmy VOX. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że W DOMU to kamień milowy rewolucjonizujący materiały drukowane w branży meblarskiej, nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Dlatego, jeżeli nie macie jeszcze W DOMU – koniecznie zamówcie tę pozycję! 

Źródło własne

 

Autor: Magdalena Kopeć

Podobne posty