Dobrze się składa z Papierowym Dizajnem w Lublinie!

Pamiętacie, jak nie tak dawno zachwyciły nas lampy z origami od Dobrze się składa? Mamy dla Was świetną wiadomość: teraz możecie zrobić je sami, na warsztatach z ich autorką!

Będą to też pierwsze warsztaty, organizowane przez pracownię Takie Rzeczy! Lampy od Dobrze się składa mieliście szansę spotkać na wydarzeniu Niech Żyje Papier, a teraz dzięki Magdalenie Rukasz macie szansę zagłębić się w świat origami i poznać jego tajniki!

Na warsztatach będziecie mieli też okazję poznać ekologiczne papiery z linii Papierowy Dizajn, wyprodukowane w części z cytrusów, orzechów czy winogron. To niepowtarzalna okazja, żeby zrobić coś unikalnego i absolutnie autorskiego.

 

Będziemy pracować na unikalnych na polskim rynku, ekologicznych papierach wytworzonych z kukurydzy, winogron czy kiwi. Efektem warsztatów będą własnoręcznie wykonane, kolorowe lampy, które ozdobią Wasze wnętrza i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Ekologiczny design w najczystszej postaci!

Warsztaty odbędą się 16 lutego (piątek) o 16:30 i 27 lutego (wtorek) o 17:30. Wszystkie materiały i narzędzia zapewniają organizatorzy. Miejsce to Centrum Kultury w Lublinie. Śledźcie wydarzenie na naszym Facebooku oraz klikajcie tutaj po szczegóły!