Wzornik papierów ozdobnych jeszcze bardziej eko!

Na tę premierę zawsze  czekamy z największą niecierpliwością! Wszystkie papiery ozdobne Papierowego Dizajnu zebrane w jednym miejscu i w jednym projekcie – to może oznaczać tylko jedno. Przed Wami nowy wzornik papierów ozdobnych! Najbardziej “zielony” – a więc najbardziej ekologiczny z dotychczasowych wzorników, będzie nam towarzyszył w najbliższych miesiącach. Jesteście ciekawi, co przygotowaliśmy tym razem? Czytajcie dalej!

 

Wzornik papierów ekologicznych Papierowy Dizajn od Europapier Polska

Nasz nowy wzornik to przede wszystkim koncentracja na ekologii. Znajdziecie w nim aż 18 papierów ozdobnych, które są produkowane z szacunkiem do naszej planety. Nie znalazły się one tam przypadkiem – zostały przez nas wyselekcjonowane właśnie dlatego, że mogą poszczycić się uznanymi na rynku eko-certyfikatami, a jednocześnie świetnie sprawdzą się w Waszych realizacjach, podkreślając pomysł i kunszt projektanta. Ekologia – co podkreślamy na każdym kroku – może iść w parze z estetyką i najwyższą jakością, nie rezygnując ze społecznej odpowiedzialności.

A skoro o certyfikatach mowa, dodaliśmy dla Was przewodnik po najważniejszych z nich. Dzięki temu jednym rzutem oka dowiecie się, czy dany papier nadaje się do recyklingu, czy z recyclingu pochodzi, które papiery są w pełni biodegradowalne i który producenci dążą do ograniczenia zużycia energii w procesie wytwarzania. W nowym wzorniku sprawdzicie w ten sposób każdy z naszych papierów, aby móc podjąć świadomą decyzję o wyborze.

Wzornik papierów ekologicznych Papierowy Dizajn od Europapier Polska

 

Jak w każdej edycji wzornika, przygotowaliśmy dla Was garść nowości, wpisujących się w aktualne trendy ekologiczne! Coraz bardziej świadomi konsumenci zwracają uwagę już nie tylko na sam produkt, ale też na jego opakowanie, metki i inne elementy, stanowiące o spójności wizerunku marki.
Nowe papiery w naszym wzorniku to przede wszystkim:

  • Pergraphica White
  • Pergraphica Colors Infinite Black
  • Bowston Black
  • Mohawk Renewal Hemp
  • Ecco Black
  • Reflex Fortitudo

Każdy z nich przedstawimy Wam w kolejnych wpisach. Oczywiście, nie zapomnieliśmy o papierach, które lubicie i które są przez Was chętnie wykorzystywane w projektach, dlatego we wzorniku znajdziecie również nasze bestsellery:

Sam wzornik również jest drukowany ekologicznie. Karty to Remake Oyster 380 gsm, a pudełko z Colorstyle Recycling 270 gsm. 

My sami aż pękamy z dumy – udało się nam zebrać same najciekawsze i najbardziej ekologiczne papiery na rynku, dlatego aż nie możemy się doczekać, kiedy wzornik trafi w Wasze ręce. To aż 99 stron z papierami! Będziecie mogli go dotknąć, sprawdzić fakturę i giętkość już zaraz! Wkrótce też po kolei zaprezentujemy Wam wszystkie nowości. Od dziś pytacie o niego naszych Doradców ds. Papieru, a także naszych partnerów.

 

 

Podobne posty