Zostań w domu razem z Papierowym Dizajnem!

Wiemy, że nie wszyscy z Was mogą teraz bezpiecznie zasiedlać kanapy i pracować z domu. Jeśli jednak macie taką możliwość, zalecamy losu nie kusić i pozostać w swoich czterech przytulnych kątach. My jednogłośnie zadecydowaliśmy, że nosów z mieszkań nie wychylamy, a przy okazji, że przygotujemy dla Was kompendium wiedzy o papierowych rozmaitościach. Na przykład takich jak wzornik Papierowego Dizajnu, tajemnice papieru Favini Crush czy wirtualna podróż do Wiednia. Zapraszamy!Papierowy Dizajn

Co wiecie o naszych papierach?

Pozostanie w domach to super czas na nadrobienie zaległości, także tych designowo-papierowych. Tak uważamy i z tej okazji mamy dla Was kilka materiałów video – możecie oglądać je przy okazji rutynowego prasowania, głaskania psa, skakania na skakance i czym tylko jeszcze Wasza dusza pragnie się zająć 😉  

Pozwólcie, że odrobinę narcystycznie zaczniemy od… siebie. Mamy nadzieję, że wybaczcie nam takie poufałości 🙂 Chcielibyśmy pokazać Wam nasze hollywoodzkie produkcje, których bohaterem numer jeden jest… wzornik!

W rolach głównych – załoga Papierowego Dizajnu 

Kostiumy i charakteryzacja – własna 

Rekwizyty – nasze!

Jeszcze więcej papierowych inspiracji znajdziecie na naszym kanale, o tutaj 🙂

Jak powstaje ekologiczny papier Favini Crush?

Co sok pomarańczowy ma wspólnego z papierami kreatywnymi? Oczywiście – możecie spożywać go podczas pracy twórczej, ale nie o to chodzi! Zobaczcie zatem, o co 🙂 Wasze umysły gotowa jest oświecić włoska marka Favini. 

Wirtualna podróż do Wiednia razem z Pergraphica

Zarówno dalekie, jak i te krótkodystansowe podróże nie są obecnie najlepszym pomysłem, a mimo to chcielibyśmy zaprosić Was na eksplorację Wiednia. Wirtualną, oczywiście! Oddajemy Was w ręce przewodnika Davida Rühma – reżysera filmowego, który w krótkiej podróży po stolicy Austrii przedstawia inspirujących go artystów. Poczujcie ten klimat! 

Pasjonaci papieru na kanale Arctic Paper

Ponoć, aby osiągnąć coś naprawdę spektakularnego, warto obserwować sukcesy innych. Dlatego też przedstawiamy Wam ludzi z całego świata, którzy tworzą niesamowite rzeczy – i mają na to papiery 😉 Nie byle jakie, bo Arctic Paper we własnej osobie!

Inspiracje prosto z konferencji Element Talks

A na koniec polecamy obserwowanie kanału Element Talks. Choć dziewczyny zadecydowały, że w tym roku wydarzenie nie będzie miało miejsca, warto przypomnieć sobie całą masę inspirujących wykładów edycji poprzednich, które znajdziecie tutaj.

W tym wystąpienie Uli i Michała z Arctic Paper – Paper is not dead.

Jeśli mało Wam – zachęcamy do nadrobienia blogowych zaległości i ponownie – do zostania w domu. Trzymajcie się! 

 

Autor: Magdalena Kopeć

Podobne posty